Naujienos

2013-12-18 Apdovanojimų lietus

2013 m. gruodžio 14 d. jaunieji mažosios raketės draugai sėkmingai startavo net dviejose turnyruose.
Vienas iš kurių vyko Panevėžy. Tai V.Variakojo taurė - 2013. Jame galėjo dalyvauti 2001 metų gimimo ir jaunesni vaikai. Mergaičių grupėje iš 20 dalyvių geriausiai pasirodė vilnietės. Austė Steponavičiūtė (reitingas 137) finale 3:1 įveikė Korneliją Ščiglaitę (reitingas 99) ir jau antrus metus iš eilės tapo šiuo turnyro nugalėtoja. Trečią vietą iškovojo Dovilė Timukaitė, kuri 3:1 įveikė panevėžietę A.Mielaikaitę. Kovoje dėl penktos vietos Marta Bogdevič laimėjo prieš E.Riliškytę.
Berniukų grupėje iš 32 dalyvių geriausiai pasirodė panevėžietis P. Zinkevičius. A. Medonis finale nusileido savo priešininkui ir užėmė 2-ąją vietą. V. Balčiūnas iškovojo 3-ąją vietą. Mūsų berniukai Danielius Rėkus ir Martynas Urlikas pasidalino 9-10 vietas, o Viktoras Sapsaj laimėjo paguodos turnyrą.
Kitas tarptautinis Lietuvos - Lenkijos turnyras vyko Senuosiuose Trakuose. Iš ten su apdovanojimais grįžo Aurėja Balčiauskaitė (1 vieta), Akvilė Klerauskaitė (2 vieta) ir Laura Abaravičiūtė (1 vieta). Jauniausioms mūsų mergaitėms, kurioms vos po 6 metus, Gabijai Abaravičiūtei ir Medeinei Stankevičiūtei prizinių vietų laimėti dar nepavyko. Joms tai buvo pirmasis tarptautinis turnyras.

Dėkoju tėveliams už pagalbą varžybose. Ačiū, kad rūpinatės savo vaikais.