Naujienos

2013-04-07 Grįžus iš Lietuvos pirmenybių

Š. m. balandžio 6-7 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos  stalo teniso pirmenybės 2000 metų gimimo  ir jaunesnio amžiaus vaikams. Jose iškovojo teisę dalyvauti  ir kovojo dėl pergalių besitreniruojantys  „Mažojoje raketėje“  jaunieji sportininkai: Meida ( 2002 m.g.), Austė ( 2001 m.g.) ir Danielius ( 2001 m.g.). Pogrupyje  Meida  įveikė visas savo varžoves ir užėmė pirmąją vietą. Taip pat ir Danielius pateko į finalą pirmų numerių, nors ir patyrė pogrupyje vieną pralaimėjimą. Austė pogrupyje nusileido pajėgiai  gynėjai  iš Panevėžio ir, laimėjus prieš kitas varžoves, užėmė antrą vietą.  Taigi visi sportininkai pateko į pirmojo finalo 16 – tuką, kur žaidimai vyko pagal dviejų minusų sistemą.

Finale Danielius įveikė savo bendraamžį iš Širvintų E. Dvilevičių, sekančias kovas pralaimėjo varžybų čempionui E. Daugerdui ir panevėžiečiui  K.Čepaičiui (prieš kurį jau buvo laimėjęs pogrupyje 3:2). Antrą varžybų dieną įveikęs dar du sportininkus, Danielius užėmė 9 vietą. Tai antras rezultatas tarp savo bendraamžių 2001 metų gimimo vaikų.

Austei nepasisekė su burtais ir ji pirmąjį susitikimą finale pralošė prieš varžybų čempionę Netą Alon. O Meida  pirmajame rate po atkaklios kovos rezultatu 3:2 nusileido bendraamžei iš Panevėžio A. Melaikaitei. Ir jau sekančiame susitikime abi mūsų sportininkės susitiko tarpusavyje. Austė pirmavo 2:0, bet jai pritruko sėkmės ar tiesiog jėgų ir Meida ištraukė penktą setą 13:11 ir susitikimą rezultatu 3:2. Kitą dieną Austė lengvai laimėjo dar du susitikimus ir užėmė 13 vietą. Meida  tęsė pralaimėjimų seriją, nusileido dar vienai vilnietei K. Ščiglaitei ir kaunietei G. Gavronskytei ir užėmė 10 vietą.