Naujienos

2012-09-30 Nemušk draugo, mušk kamuoliuką

     Rugsėjo 26 dieną Vilniaus mieste pristatyta taiki ir sportiška iniciatyva - „Nemušk draugo, mušk kamuoliuką". Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos stalo teniso asociacija Vilniaus miesto gyventojams padovanojo 2 stacionarius stalo teniso stalus, prie kurių miesto bendruomenė ir svečiai laisvalaikiu galės nemokamai mėgautis stalo teniso žaidimu.
      Ta proga Lietuvos teniso asociacija surengė mini stalo teniso turnyrą, kuriame savo jėgas išbandė Vilniaus miesto Lazdynų mikrorajono bendruomenės nariai ir profesionalūs stalo teniso klubo „Mažoji raketė" žaidėjai. Specialiais prizais apdovanoti turnyro dalyviai.
     Anot Vilniaus vicemero Jono Pinskaus šio projekto tikslas - ne tik papuošti Vilniaus miestą, bet ir suteikti galimybę miesto gyventojams bendrauti tarpusavyje, skatinant žmonių bendruomeniškumą, rengti sportines stalo teniso varžybas, didinti jaunimo ir senjorų užimtumą ir kviesti juos laisvalaikį praleisti sveikai ir draugiškai.
Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentas Rimgaudas Balaiša padėkojo Vilniaus miesto tarybos nariams, kad šalia visų vystomų sporto projektų Vilniaus mieste stalo tenisas nebuvo pamirštas, nes ši sporto šaka dėl nebrangaus inventoriaus yra ypač prieinama tiek vaikučiams, tiek senjorams. „Pamenu, kad, man besimokant, kiekvienoje mokykloje, gimnazijoje, sanatorijoje, net ir gamyklose stovėjo stalo teniso stalai, ir daugelis mano kartos žmonių turėtų apsidžiaugti galimybe atnaujinti savo stalo teniso žaidimo įgūdžius. Tikiuosi, kad ši socialiai atsakinga iniciatyva, kviečianti ne muštis, o žaisti ir sportuoti, didins stalo teniso sporto šakos populiarumą ir paskatins kitus Lietuvos miestus prie jos prisijungti."
       Lietuvos stalo teniso asociacijos vardu jos prezidentas pažadėjo ir toliau palaikyti šią iniciatyvą ir kasmet suvienyti Vilniaus miesto stalo teniso klubus čia rengti atvirus turnyrus, kad atrastume jaunus, gabius stalo teniso žaidėjus ir paskatintume juos toliau savo įgūdžius tobulinti profesionaliuose stalo teniso klubuose.


Atgal.