Naujienos

2015-04-23 Nuostabus pasiekimai LKČ 2014/15 metų sezono varžybose

Pergalėmis užbaigė 2014-15 metų sezoną LKČ II lygoje dalyvavusios "SM Tauras - MR1" (MEIDA, AUSTĖ, DOVILĖ, SAULENĖ) ir MR2  ( AURĖJA, LAURA, MIGLĖ) merginų komandos. Finaliniame ture jos nugalėjo Kauno "Agatos", Širvintų SM ir Alytaus SC komandas ir iškovojo pirmąją ir trečiąją vietas ir teisę kitą sezoną pradėti pirmoje lygoje. Antrą vietą laimėjo Vilniaus "Sostinės" klubo komanda. Taip pat pergalėmis vainikavo šį sezoną MR3 komandą, kurioje debiutavo jaunos sportininkės AKVILĖ ir dvi MIGLĖS. Jos finale dėl 13-18 vietų nugalėjo visas savo varžoves. Tai puikus jaunųjų sportininkių pasiekimas suaugusiųjų žaidėjų lygoje, kur šiemet dalyvavo 23 komandos.

Šį sezoną dvi vaikinų  "SM Tauras - Mažoji raketė" komandos kovojo LKČ B regionų vyrų lygoje, kurioje šiemet dalyvavo 36 komandos. I-oji komanda (LUKAS, MARTYNAS, VALENTINAS) iškovojo pirmą vietą savo zonoje ir finaliniame etape užėmė aukštą 4 vietą ir įgijo teisę kitą sezoną pradėti aukštesnėje A regionų lygoje.  II-oji komanda (BERNARDAS, ŽILVINAS, TITAS) surinko 33 taškus ir užėmė 8 vietą savo zonoje.

Aukščiausioje moterų lygoje debiutavusi"Mažosios raketės" komandą, kurią sudaro Aurelija Abaravičienė, Tatjana Linartė, Lina Butkienė ir trenerė Jelena Anikejeva, visiems labai netikėtai tapo prizininke - užėmė aukštą III vietą.

DŽIAUGIAMĖS JŪSŲ LAIMĖJIMAIS IR SĖKMĖS KITAME SEZONЕ!