Naujienos

2015-12-30 šeimų ir draugų komandinis turnyras

Naujus 2016 metus pradėjome komandiniu ŠEIMŲ ir DRAUGŲ stalo teniso turnyru, kuris vyko šį sekmadienį SAUSIO 3 d.

Buvome maloniai nustebinti, kad tokią šaltą dieną, po gausių švenčių, net 24 komandos pareiškė norą rungtyniauti prie melynųjų stalų. Labai džiugu matyti šeimų komandas, kur teveliai kartu su vaikais varžosi ir palaiko vienas kitą.

Susirinkus neįtikėtinai dideliam komandų skaičiui, teko pakeisti anksčiau numatytą varžybų sistemą. Šį kartą nežaidėme pogrupių, o iš karto pradėjome kovas dviejų minusų lentelėje. Komandos buvo paskirstytos pagal reitingo taškų sumas.

Pirmą vietą iškovojo komanda, kurioje žaidė viena jauniausių turnyro dalyvių Laura Abaravičiūtė 2004 m.g. su šeštąja Lietuvos rakete - Valdu Martinkum.

Antrą vietą, įveikus labai sunkų kelią iki finalo, užėmė vilniečiai Renaldas Razbadauskas ir Stanislovas Riautas.

Trečią vietą po įtemptų kovų laimėjo kauniečiai Andrius Gedgaudas ir Aidas Čaponka.

Nuostabų kovingumą demonstravo Gintaro Vyšniausko ir Vaidoto Liutkaus komanda, kuri užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Penktoje vietoje atsidūrė Linos Martinkės ir Aurelijos Abaravičienės duetas. Ir nugalėtojų šešetą vainikavo Andriejaus Genzuro ir Mariaus Urbelio komanda.

Dėkojame už gražius taškus, atkaklias kovas ir Jūsų draugiškumą.