Naujienos

2013-04-24 Sėkmingas debiutas lygose

2012/13 m. sezoną Lietuvos komandinio čempionato lygų varžybose debiutavo net trys Mažosios raketė sportininkų komandos.

Šį savaitgalį  kovojome Lietuvos komandinio čempionato II moterų lygos finalinėse varžybose.

Pirmoji komanda, kurioje žaidė Austė Steponavičiūtė, Meida Sereikaitė, Aurelija Abaravičienė ir trenerė Jelena Anikejeva nugalėjo visas savo varžoves (Kauno „Dexteros“ komandą rezultatu 4:2,  Mažeikių „Vijurko“ komandą rezultatu 4:1 ir Tauragės „Simeks“ komandą rezultatu 4:0) ir užėmė II vietą. Tai leidžia komandai kitą sezoną žaisti aukštesnėje I lygoje.

Antroji komanda, kurią sudaro pačios jauniausios lygos žaidėjos Dovilė Timukaitė, Marta Bogdevič, Aurėja Balčiauskaitė ir Laura Abaravičiūtė, finalinėse varžybose nugalėjo Trakų „Tezaurus“ komandą, bet pralaimėjo stiprioms Akmenės „Sporto centro“ ir Kauno „Mediko“ komandoms ir užėmė 16 vietą.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo Danielius Rėkus, Matas Sereika, Rosvaldas Naganovičius, Deividas Januška ir Viktoras Sapsaj, grupėje pasiekė 6 komandines pergales. Finale po dramatiško pralaimėjimo 3:4 Kuršėnų „Žaibui“ sugebėjo susikaupti ir nugalėjus visus kitus varžovus užėmė VII lygoje 19 vietą ( iš 43 komandų).