Naujienos

2016-05-02 Sėkmingas sezonas LKČ lygų varžybose

Sveikiname Lietuvos Komandinio Čempionato 2015/16 metų sezono lygų prizininkes.

Aukščiausioje moterų  lygoje "SM Tauras - Mažoji raketė" komanda ( M.Sereikaitė, D.Timukaitė, A.Abaravičienė, J.Anikejeva) sėkmingai susiklosčius visoms aplinkybėms įtemptoje kovoje laimėjo II vietą.

Absoliučiomis čempionėmis tapo Klaipėdos „Etna" komandos žaidėjos, kurios čempionate laimėjo visus susitikimus. Šios komandos garbę gynė: Andželika Petrauskienė, Aistė Macaitė, Auksė Gecevičiūtė ir Violeta Vitkauskienė.

Į trečią vietą pretendavo net 5 komandos, surinkusios vienodą taškų skaičių, todėl vietų pasiskirstymą lėmė tarpusavio susitikimų rezultatai. Susumavus rezultatus Lietuvos moterų komandinio čempionato trečios vietos laimėtojomis tapo Panevėžio „KKSC-Fuksas" žaidėjos: Aistė Dervinytė, Erika Satkevičiūtė, Austėja Radinaitė ir Augustė Melaikaitė, komandos treneris Rytis Velička.

Pirmoje moterų  lygoje "SM Tauras - Mažoji raketė -1" komanda ( A.Balčiauskaitė, T.Linartė, L.Butkienė, S.Striuogaitė) laimėjo III vietą, į Aukščiausią lygą praleidus tik 1 vietos laimėtoją SM Tauras -2 komandą (E.Riliškytė, K.Riliškytė, G.Šišanovaitė) ir 2 vietą užėmusią Sostinės komandą (J.Grucytė, D.Čakaitė, V.Igliukaitė, L.Ryliškė).

Antroje moterų lygoje "Magrė -1" komanda ( A.Steponavičiūtė, L.Abaravičiūtė, M.Mortūnaitė, A.Klerauskaitė, G.Kemėžaitė) tapo čempionėmis. II vietą laimėjo Jonavos komandą, o III vietą Utenos "Fortūna".

"Magrė -2" komanda (M.Kraujūnaitė, G.Gutparakytė, M.Stankevičiūtė, G.Abaravičiūtė) pagal santykį nepateko į II finalą ir užėmė garbingą 13 vietą.

A regiono vyrų  lygoje "SM Tauras - Mažoji raketė" komanda ( Lukas ir Martynas Urlikai, V.Kačianov, M.Chodosevičius) tarp 48 dalyvavusių komandų užėmė 9-12 vietą.