Naujienos

2011-02-08 SM "Tauras" stalo teniso "šeimų turnyras"

Kasmetiniame stalo teniso šeimų turnyre rungėsi net 31 šeima.

Sekmadienį (2011.02.06) devintą kartą Vilniuje vyko sporto mokyklos „Tauras“ trenerių organizuojamas stalo teniso šeimų turnyras. Nuo 2002-ųjų kasmete tradicija tapęs renginys sutraukė rekordinį dalyvių skaičių – į kovą mažąja rakete stojo net 31 šeima, iš kurių keturios šeimos treniruojasi klube "Mažoji raketė".
Turnyre galėjo dalyvauti visi norintys Vilniaus miesto gyventojai. Šeimos porą turėjo sudaryti vienas iš tėvų arba senelių ir vaikas iki 16 metų amžiaus (1995 m. gimimo ar jaunesnis). Jauniausias turnyro dalyvis buvo aštuonmetis Simas Novikas.

Anot rengėjų, nors dauguma dalyvių buvo sporto mokyklos „Tauras“ auklėtiniai bei jų artimieji, žaidėjų gretas papildė ir kiti vilniečiai. Taip pat, kaip įprasta, varžėsi buvę stalo teniso profesionalai su atžalomis ir anūkais.
Komandų rungtynėse pirmą vietą iškovojo Hen Alon su dukra Neta. Antrais tapo Ina Kačerauskienė su sūnumi Agniumi. Trečia vieta atiteko Valdemarui Ščiglo ir dukrai Kornelijai.
Asmeninėse vaikų rungtynėse pirmą vietą iškovojo Erikas Šveistys, antrą vietą – Neta Alon, trečias liko Adomas Zabelevičius.
Asmeninėse tėvų varžybose pirmos vietos laimėtoja tapo Jelena Anikejeva, antros – Hen Alon,  trečią vietą užėmė buvęs sporto meistras Alvydas Laukaitis.
Tradiciškai buvo apdovanoti ir turnyro nominacijų laimėtojai. Pastoviausiais Vilniaus stalo teniso šeimų turnyro dalyviais paskelbti A. Laukaitis su anūku Edgaru. Nominacija už šauniausią debiutą atiteko Dovydui ir Andriui Genzurams. Kovingiausia pripažinta džiazo muzikos mokytojo Artūro Noviko ir jo sūnų Pauliaus bei Simo šeima.

Pagal SM "Tauras" informacijąAtgal.