Naujienos

2013-03-24 Sveikiname "VICHY vandens parko" taurės turnyro nugalėtojus

Dėkojame turnyro rėmėjams:

„VICHY“ vandens parkui, internetinei parduotuvei „STALOTENISUI.LT“, J.GULBINIENĖS konditerijos  įmonei,“ LABAS“ pramogų parkui.

Pasivaržyti dėl prizų prie mėlynųjų stalų susirinko stalo teniso mėgėjai iš Vilniaus, Riešės, Mickūnų, Kauno, Utenos ir Trakų. Surengėme du atskirus turnyrus: reitinguotiems LSTA žaidėjams ir neturintiems reitingo. Turnyrą pradėjome nuo žaidimų pogrupiuose, kurių buvo po 4 kiekviename turnyre. Pasitaikė pogrupių, kur žaidėjų lygis buvo toks panašus, kad net 5 žaidėjai iš 7 surinko vienodai taškų, (o kitame pogrupyje 5 iš 6 žaidėjų surinko po du laimėjimus). Vietą  nulėmė tarpusavio laimėti setai.  Jų dėka žaidėjai pagal iškovotas vietas pasiskirstė į finalus.  Pirmų finalų dalyviai varžėsi dėl taurių ir specialių rėmėjų įsteigtų prizų. Kiti kovojo I ir II paguodos finaluose.  Jų  prizininkai apdovanoti medaliais. Visi turnyrų dalyviai apdovanoti specialiais rėmėjų įsteigtais prizais ir diplomais.  

Reitinguotų žaidėjų grupėje visą pakylą užėmė vilniečiai. Vos kelių taškų (net ne setų) pritrūko V.Lapinskui, I. Lėkai ir K. Kačinskui iki prizininkų trejetuko :

1.      Tomas Malūkas

2.     Andrius Genzura

3.      Eugenijus Vaičiūnas

Paguodos finalą laimėjo vilniečiai:

1.      Aurelija Abaravičienė

2.      Vytautas Bruzgė

3.      Andrius Gedgaudas (Kaunas)

II paguodos finalo  nugalėtojais tapo:

1.      Romuald Tarasevič

2.      Marius Timas

3.      Antanas Demikis (Kaunas)

Nereitinguotų žaidėjų grupėje taip pat stipriausi buvo vilniečiai:

1.      Greta Šapokaitė

2.     Justas Kosteckas

3.      Markas Vaitonis

Paguodos finalą laimėjo:

1.       Mindaugas Gataveckas

2.       Gintaras Dijokas

3.       Valentin KačianovAtgal.