Naujienos

2012-12-05 Sveikiname "Vilniaus taurės - 2012" turnyro dalyvius ir nugalėtojus

Šių metų žiema pradidėjo gražia švente stalo teniso žaidėjams. Gruodžio 1-2 d. Vilniaus SM "Tauras" salėje vyko Vilniaus taurės - 2012 varžybos.

Turnyrą pradėjo minijaunučių, jaunučių ir jaunių grupių varžybos. Dalyviai suvažiavo ne tik iš didžiausių Lietuvos stalo teniso centrų, bet sulaukėme svečių iš Latvijos ir Rusijos, viso apie 120 žaidėjų. Jauniausiųjų mergaičių grupėje sėkmė lydėjo Austę Steponavičiūtę, kuri nusileido tik turnyro favoritei Netai Alon, ir užėmė III vietą. Truputi sėkmės pritruko kitai mūsų aulėtinei Aurėjai Balčiauskaitei, kuri pusfinalyje dramatiškai 3:2 (lemiamas setas 12:10) pralaimėjo kaunietei, Europos čempionės R. Paškaukienės trenerės auklėtinei, ir užėmė 4 vietą. Gerai pasirodė ir jaunesnės mūsų žaidėjos: Dovilė Timukaitė užėmė 8 vietą, Laura Abaravičiūtė - 13 vietą, Akvilė Klerauskaitė - 2 vietą paguodos finale ir turnyro debiutantė Miglė Mortūnaitė - 6 vietą paguodos turnyre.

Kitą varžybų dieną vyko LSTA taurės I etapo turnyras, kur varžėsi stipriausieji Lietuvos stalo tenisininkai.

Sveikiname varžybų nugalėtojus, dalyvius ir jų trenerius.