Naujienos

2015-05-13 Sveikinimai Lietuvos jaunučių pirmenybių nugalėtojoms

Šių metų balandžio 25 - 26 dienomis, Joniškyje vyko Lietuvos stalo teniso 2001 m. komandinės - asmeninės pirmenybės, kuriose dalyvavo SM "Tauras", treniruojamos mūsų trenerių J. Anikejevos ir J. Prūsienės, stalo tenisininkės. Komandinėse varžybose mūsų auklėtinės Kornelija Riliškytė, Meida Sereikaitė, Emilija Riliškytė ir Dovilė Timukaitė tapo čempionėmis, palikdamos Kaunietes (II vieta) ir Panavėžietes (III vieta) už nugaros. IV vieta Šiauliai, V vieta Mažeikiai, VI vieta Joanava, VII vieta Joniškis, VIII vieta Akmenė, IX vieta Vilkaviškis, X vieta Lazdijai.

Asmeninėse varžybose čempione tapo SM "Tauras" auklėtinė Emilija Riliškytė, trenerė Jolanta Prūsienė. Sidarbu pasipuošė Kornelija Riliškytė, trenerė Jolanta Prūsienė. Trenerės Jelenos Anikejevos auklėtinės užėmė IV vietą (Meida Sereikaitė) ir VI vietą (Dovilė Timukaitė).
III - A. Kmitaitė (Kaunas), V - A. Melaikaitė (Panevėžys), VII - G. Gavronskytė (Kaunas), VIII - O. Pileckaitė (Šiauliai).

Lietuvos jaunučių 2003 m. stalo teniso čempionatas vyko šių metų gegužės 1 - 2 dienomis, Joniškyje. Sporto mokyklą "Tauras" atstovavo trenerių J. Prūsienės ir J. Anikejevos stalo tenisininkės. Vilnietės būdamos lyderės savo pogrupyje, nenusileido ir finale, daugiausiai taškų surinkusios ir I - ąją vietą iškovojusios, Kornelija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė, Gerda Šišonovaitė, Miglė Mortūnaitė šventė pergalę. II - oje pozicijoje liko Kaunas, treneris V. Stankevičius, o III vieta atiteko Akmenei, trenerio K. Barausko komandai.
Mūsų stalo tenisninkės taip pat pasižymėjo asmeninėse varžybose. Trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinė Kornelija Riliškytė iškovojo aukso medalį. Trenerės Jelenos Anikejevos auklėtinė Laura Abaravičiūtė iškovojo sidabro medalį, o bronza atiteko Gerdai Šišonovaitei, trenerė Jolanta Prūsienė.

Lietuvos Mini Jaunučių 2004 m. g. stalo teniso čempionatas vyko Vilniuje, sporto mokykloje "Tauras", š. m. gegužės 9 - 10 dienomis. Jelenos Anikejevos jaunoji stalo tenisininkė Laura Abaravičiūtė asmeninėse varžybose tapo čempionato nugalėtoja. Jolantos Prūsienės auklėtinė Gerda Šišanovaitė iškovojo antrąją vietą, o trečioji vieta taip pat atiteko SM "Tauras" auklėtinei Miglei Kraujūnaitei (trenerė J. Anikejeva). Neblogai sekėsi ir kitoms Vilniaus sporto mokyklos "Tauras" stalo tenisininkėms: Gabija Abaravičiūtė VII vieta, Miglė Sausaitytė IX vieta, Gytė Kemėžaitė X vieta, Medeinė Stankevičiūtė, jauniausia čempionato dalyvė, iškovojo XV vietą.

Tarp berniukų prizininkais tapo N.Augustinavičius iš Alytaus ir kauniečiai R.Kisielius bei A.Chmelevskis.

Vilniečiai I.Šišanovas užėmė 8 vietą, D.Anikejev - 15 v., R.Petryla - 17 v., D.Pščolovski - 29 v. iš 36 dalyvių.

Gegužės 23-24 dienomis Vilniuje SM Tauras vyko baigiamosios Lietuvos jaunučių pirmenybių serijoje, asmeninės varžybos 2002 m.g. vaikams.

Čempione tapo SM "Tauras" auklėtinė Kornelija Riliškytė, trenerė Jolanta Prūsienė. Sidarbu pasipuošė Meida Sereikaitė ir bronzos medalį iškovojo Emilija Riliškytė, trenerė Jolanta Prūsienė. Gerai pasirodė ir kitos vilnietės  Dovilė Timukaitė užėmė 7 vietą, Laura Abaravičiūtė - 8 vietą, Miglė Mortūnaitė - 13 vietą, Miglė Kraujūnaitė - 15 vietą, A. Rindzevičūtė - 16 vietą, Gerda Šišanovaitė - 17 vietą.