Naujienos

2010-10-10 Uždaras stalo teniso turnyras

      2010 metų spalio 10d. mūsų klube vyko populiaraus internetinio portalo ''krepsinis.net'' lankytojų uždaras stalo teniso turnyras. Dvylika dalyvių is visos Lietuvos stojo prie mėlynųjų stalų, kad išsiaiškintų , kam atiteks  pagrindinis prizas- krepsinis.net taurė.
       Dauguma stalo teniso buvo nežaidę nuo mokyklos laikų, o kai kurie dalyviai pirmą kartą mažąją raketę paėmė į rankas. Debiutas laukė ir varžybų vyr. teisėjo. Nepaisant meistriškumo stokos, prie stalų užvirė atkakli ir emocinga kova. Po kelių valandų paaiškėjo, kad taurė keliauja į Kauną.Ją iškovojo Modestas.
       Antra vieta atiteko Justinui, trečią ir ketvirtą užėmė Linas ir Žilvinas.Kiti dalyviai išsirikiavo sekančia tvarka:
5. Ruslanas
6. Tadas
7. Maksimas
8. Andrius
9. Rimas
10. Aušra
11. Ieva
12. Edita
       Po varžybų visa kompanija persikėlė į poilsio kambarėlį mūsų klube, kur prie vaišių stalo pratęsė diskusijas apie turnyro rezultatus, bei krepšinio aktualijas...


Atgal.